Historia pewnego marzenia

Nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie pojawił się pomysł, ani jak cała ta przygoda się rozpoczęła. Jak z rozmów przy kawie ostatecznie stworzyliśmy naszą małą rodzinną firmę. Jest nas dwoje, ja i mój mąż. Ja umysł ścisły, mój mąż niepoprawny artysta. Gdy On buja w chmurach i snuje dalekosiężne plany, ja z moją mieszanką realizmu i pesymizmu ściągam go lekko na ziemię, żeby nie odleciał nam w przestworza. On za to swoim wrodzonym optymizmem i pogodą ducha sprawia, że moje marzenia stają się rzeczywistością i wspiera mnie w dążeniu do celu. Z jednej strony tacy różni, a z drugiej tak dobrze dobrani. Oboje mamy potrzebę tworzenia i uwolnienia drzemiących w nas pokładów kreatywności.
Od niedawna jesteśmy również dumnymi rodzicami małego Ignasia, który zainspirował nas do stworzenia tego sklepu. Jego wrodzona ciekawość i potrzeba eksplorowania otaczającego go świata, postawiła przed nami nowe wyzwania. Przekopaliśmy się przez czeluści Internetu w poszukiwaniu produktów spełniających nasze wysokie oczekiwania. I koniec końców po zakupie kilku paneli, uszyciu pościeli dla synka stwierdziliśmy, że dla nas to za mało. Uznaliśmy, że musimy stworzyć sami własny produkt.
Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, zaprojektowanymi z dbałością o każdy detal. Właśnie takie są oferowane przez nas produkty! Powstały z miłości do piękna, ale przede wszystkim z tęsknoty za dziecięcym światem marzeń. Światem, gdzie fantazja pozwala stworzyć to czego nam brakuje, gdzie zwykły patyk może być magicznym mieczem, różdżką lub przedmiotem z przyszłości. Jeżeli potrzebujesz odrobiny magii, którą otoczysz swoje dziecko i pobudzisz jego wyobraźnię, to jesteś w dobrym miejscu! Zapraszamy Cię do wspólnej przygody!
Masz jakieś pytania?

Napisz do nas!